KALICI MAKYAJ

Yüzünüze en uygun oranlar, en gerçekçi teknikler ve en doğal renklerle güzelliğinizi daha uzun süre kalıcı hale getiriyoruz   

Kalıcı Makyaj

Kaş, dudak ve eyeliner işlemleri sevdiğiniz ve size uygun tekniklerle uygulanır

kalıcı makyaj sanatı

Yüzünüze uygun iyi bir kaş tasarımı ile en doğal güzelliğinizi uzun süre kalıcı hale getirebilirsiniz.

kalıcı makyaj nedir

Microblading & Cihaz

Kaşlarınızda hafif dokunuşlar için microblading tercih edebilir ya da baştan tasarımlar için, eyeliner ve dudak renklendirme için en iyi sonuçlar veren cihazlı işlem yaptırabilirsiniz.

Kalıcı makyajın dolgu ya da botoks yapmadan, ve mimikleri bloklamadığı için doğallığı bozmadan yüzdeki ifadeyi ne kadar değiştirdiği artık bir sır değil.

Hemen herkesin az ya da çok dokunuşlardan faydalanabildiği bu işlem merkezimizde maksimum titizlikle ve profesyonellikle yapılmaktadır.

Kaş Tasarım

kaş dizaynı

Kıl Tekniği

Bu teknik, bazen sadece bazı boşlukları doldurmak, bazen de kaşı yeniden oluşturmak için kullanılır. Kişinin cilt yapısının ve yaşının uygun olması gerekir ve yüzyüze konsültasyon sonrasında karar verilir. 

kalıcı-makyaj-kıl-tekniği
kalıcı-makyaj-kıl-tekniği

Pudralama

Her yaşa, her cilde uygun olan bu teknik birçok varyasyonla uygulanır. Piksel görüntüsü ya da toz görüntüsü, sadece hafif bir arkaplan ya da ombre geçişi bu güçlü teknikle yapılır

Kalıcı-makyaj-pudralama
Pudralama

Areola

Paramedikal kalıcı makyaj, kimi tıbbi durumlarda tamamlayıcı işlem olarak uygulanır. Kanser ya da başka nedenlerle meme rekonstrüksiyonu yaptırmış kişilere bir hekim gözetiminde sertifikalı boyalar ve cihazlarla yeniden areola oluşturulur.

kalıcı-makyaj-dudak

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme aşağıdaki sorunları düzeltmekte idealdir. 

  • Renk solması
  • Mor, çok koyu renk
  • Uçuk vs yüzünden kaybolmuş dudak kontürü
  • Daha dolgun dudak görünümü

En çok beğenilen kalıcı makyaj uygulamalarından biridir

“Kaş göz, gerisi söz”

kalıcı-makyaj-soft-eyeliner

Eyeliner

Eyeliner, dipliner, baby liner gibi teknikler kişinin göz ve yüz formuna uygun şekilde uygulandığında makyaj yapma derdini nerdeyse tamamen ortadan kaldırabilir. Gözleri daha büyük, daha badem şekle sokabilir. Bu işlemi yaptırmadan önce size uygun olup olmadığına birlikte karar veririz. 

Bizi Takip Et
Share This