ACISIZ, KONFORLU, ETKİLİ

BUZ EPİLASYON

Lüks, Kalite & Konfor

Buz Epilasyon

Epilasyonu kısaca anlatmamız gerekseydi, Buz epilayon “daha az agrı, daha konforlu uygulama ve hızlı sonuç.

Son teknoloji epilasyon yöntemlerinden biri olan Buz Epilasyon teknolojisi ile çalışır ve istenmeyen tüylerden kurtulmak için vücutta gezdirilen başlığın uygulama anında buz tutarak acıyı, ağrıyı ortadan kaldırması prensibiyle çalışır. Buz başlıklı olmasından dolayı epilasyon uygulaması sırasında cilt altı ısıtılarak kökler yakılır ve cilt buz başlıkla soğutulduğu için acı hissi en aza inmiş olur.

Buz epilasyon tüm cilt tiplerinde ve tonlarında kullanılmaktadır. Özellikle koyu cilt tonuna sahip olanlar, acı eşiği düşük ve kıl yapısı sert olan erkeklerde sırt, ense, göğüs,yanak üstü,ense gibi zorlu bölgelerde ki istenmeyen tüylerine veda edebilirler.

Yaz aylarında bronzlaşmış cilde de rahatlıkla uygulanabiliyor. Ergonomik başlığı nedeniyle danışanlarımızın yüz uygulamalarında da rahatça kullanabiliyoruz.4 mevsim uygulama yapıldığı için seanslarınızı ertelemenize gerek kalmaz .Yaz ve kış mevsiminde güvenle uygulanabilen bir yöntemdir. Açık ve koyu tenli tüm cilt tipleri için uygundur.

Epilasyonun etkili olamadığı ince tüyler, açık renkli tüyler ve beyaz tüylerde dahi etkili olabiliyor.

Zaten bu yönüyle iğneli epilasyonun genellikle diğer epilasyon yöntemlerine başvurduğu halde istediği sonucu alamayanlar ve daha etkili bir sonuç isteyenler için son derece ideal bir seçenek oluşturduğu iddia edilebilir.

KESİN ÇÖZÜM

İğneli Epilasyon

Diğer hiçbir yöntem sonuç vermediğinde, her renk, her tür kıl için sonuç veren yöntem; iğneli epilasyon

Butik Salon Konforunda Epilasyon için

SİZİ BEKLİYORUZ

Share This