Hydrafacialbeauty ; cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. 

Hydrafacial beauty; cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Basınçla püskürtülen vakumlu bir başlıkla ölü dokular aspire edilerek temizlenirken, aynı başlıkla cilde antioksidanlar, peptidler ve hyaluronik asit pompalanarak cilt yenilenir. Cilde detoksifikasyon, rejüvenasyon ve koruma kazandırır

On aşamadan oluşan vortex- fusion teknolojisi ile yapılan cilt bakım yöntemidir. Bakım sonrası cilt problemine göre mavi ,beyaz ve ya  kırmızı LED  uygulanır. Cilde uygulanan serumlarla cildi aynı anda hem temizlemeye hem de nem kazandırmaya olanak sağlayan bir yöntemdir. Hydrafacialbeauty’in en büyük artılarından biri de rutin cilt bakımlarından daha yüksek oranlarda serumlar emilim gösterebiliyor.

Gerekli görülen durumlarda elmas başlık ile peeling seçeneğinin ve akneli ciltlerde mavi -kollajeni eksilen ciltlerde kırmızı ışık uygulamalarının da aynı seansta uygulamaya eklenebilmesi ise diğer uygulamalardan ayırt edici özelliğini oluşturmaktadır. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu yöntemi en hassas cilt tiplerinde bile güvenle kullanılabilmektedir. Cihazın solüsyonların kişinin cilt problemine   planlamasına göre değiştirilebilinmektedir. Ortalama 45-50 dakika sürer.

Merkezimizde yaptığımız hydrafaial beauty işleminden bir kare

Hangi durumlarda kullanılır?

· Tıkalı ve genişlemiş gözenekler, siyah noktalar

· Kuru nemsiz cilde nem kazandırmak

· Güneş hasarı

· İnce çizgiler

· Renk düzensizlikleri

· Akne

Hydradermabrazyon yöntemi ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-mikrodermabrazyon teknolojisi Hydra Facial Beauty ile cilt kırışıklıkları, yüzeyel cilt lekeleri, yağlı cilt problemleri ve akne uygulamasında mükemmel sonuçlar alınır.

Belladerm Güzellik salonunda,tıbbi cihaz kapsamına girmeyen ,guzellik salonlarının kullanabildiği son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır.